Drewniane Domki Całoroczne

Drewniane domki całoroczne, letniskowe, czy narzędziowe to nie wszystko co można wyczarować z tego wyjątkowego surowca jakim jest drewno. Rynek oferuje mnóstwo elementów wyposażenia ogrodu: sauna ogrodowa, bali, czy place zabaw to nic nowego.

Jeśli już masz swój drewniany domek całoroczny, co powiesz by sprawić swojemu dziecku kolorową, bajkową chatkę? Poznańska firma Domkizbalika.pl w swojej ofercie posiada najróżniejsze, wymyślne projekty. Domek „Smerf”, „Chatka Puchatka”, czy „Pałacyk” z pewnością sprawią, że nie będziesz mógł odciągnąć swojego dziecka od zabaw. Projekty stworzone zostały, by bawić, uczyć i rozwijać wyobraźnie. W domku o kształcie zamkowej wieży dziewczynki poczują się jak prawdziwe księżniczki, zaś chłopcy niczym rycerze.

Oprócz drewnianych domków całorocznych, czy letniskowych dla dorosłych, firma proponuje także domki „place zabaw”, a nawet piaskownice, które można łatwo zamknąć zimą, czy podczas deszczu.

Wszystkie drewniane domki są wyjątkowe. W całorocznych oraz letniskowych można miło spędzić czas z rodziną, w projektach dla dzieci maluchy mogą szaleć i przy okazji się rozwijać. Domki narzędziowe sprawią, że miejsce w ogrodzie nie będzie zajmowane przez porozrzucane sprzęty, a i meble ogrodowe spowodują, że wypoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy.

Wejdź na stronę Domkizbalika.pl, tam z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.